29.10.2016 - Rezultate,marcatori si clasament Liga 1, etapa a 7-a

Restanta etapa a VI-a

 

AGI CONSTRUCT - SPARTANII                      8 - 1

 

au marcat: Mihaescu(5), Cimpeanu,Olteanu,Pislaru, respectiv Pasa

 

Etapa a VII-a

 

WMC ROBERT TEAM - REAL CRANG                6 - 2

 

au marcat: Chirica(3),Iacob(2),Mihalcescu, respectiv Burcioaga(2)

 

 

Clasament Liga 1, editia a XII-a, 2016-2017

 

 

#EchipaMVEIGMGPGVP
1 AS VICTORIA FORTUNA FRIENDS 9 8 0 1 46 15 31 24p.
2 AGI CONSTRUCT 7 7 0 0 26 5 21 21p.
3 WMC ROBERT TEAM 8 6 0 2 46 18 28 18p.
4 CONDOR REAL FRIENDS BUZAU 6 6 0 0 37 14 23 18p.
5 ELECTRICA 7 5 0 2 39 26 13 15p.
6 MEHTALISTII BUZAU 8 4 1 3 27 20 7 13p.
7 LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA 8 3 1 4 38 41 -3 10p.
8 AMICII BUZAU 7 3 0 4 36 21 15  9p.
9 IFTRONIX 7 3 0 4 46 35 11  9p.
10 REAL CRANG BUZAU 8 3 0 5 29 33 -4  9p.
11 ARGHIR BUZAU 6 3 0 3 22 28 -6  9p.
12 SPARTANII 8 3 0 5 38 50 -12  9p.
13 MANIART & FAN NET RM.SARAT 8 2 2 4 23 42 -19  8p.
14 TUNARII BUZAU 7 1 0 6 18 37 -19  3p.
15 BADICU FRIENDS 8 1 0 7 19 58 -39  3p.
16 COUNTRY BOYS 8 0 0 8 36 83 -47  0p.

24.10.2016 - La Boltă Alba Iulia a câștigat Supercupa României

La Boltă Alba Iulia a câștigat Supercupa României la Mediaș, reușind să o învingă pe FC Hermannstadt Sibiu după executarea loviturilor de departajare (2-2 in timp regulamentar)! Felicitări ambelor echipe, dar și celor doi arbitri, Gheorghe Ciule și Robert Goie din Zalau!

 

14720439 1319290171449154 5390126767876654385 n

23.10.2016 - Rezultate,marcatori si clasament etapa a VI-a

  CONDOR BUZAU - AS VICTORIA FORTUNA                 2 - 1

au marcat:Bobe,Roman, respectiv Vlaicu


  ELECTRICA - BADICU FRIENDS                                   10 - 3

au marcat:Sofronea(3),Popescu M(4),Banica,Iordache,Chirita, respectiv Ciobanu,Manole M,Chitei


  MANIART RM.SARAT - IFTRONIX                                amanat


  TUNARII BUZAU  - WMC ROBERT TEAM                      0 - 3


  COUNTRY BOYS - LICEUL HENRI COANDA                7 - 14

au marcat: Duman(3),Halanga(2),Neagu(2),Toader T(2),Chiorcau C, Chiorcau M,Tudor,Suditu,Grajdan, respectiv Ortopelea,Alexandru C(3),Petrache,Tanase


  AGI CONSTRUCT - SPARTANII  se disputa pe data de 26.10.2016, ora 21.00
 

ARGHIR BUZAU - MEHTALISTII BUZAU                        3 - 2

au marcat: Leu I(2),Mazalu, respectiv Zaplaic N(2)

  REAL CRANG - AMICII BUZAU                                       3 - 2

au marcat:Bacanu,Iancu,Fega, respectiv Andrei, Datcu

 

Clasament Liga 1, editia a XII-a, 2016-2017

#EchipaMVEIGMGPGVP
1 AS VICTORIA FORTUNA FRIENDS 8 7 0 1 42 14 28 21p.
2 CONDOR REAL FRIENDS BUZAU 6 6 0 0 37 14 23 18p.
3 WMC ROBERT TEAM 7 5 0 2 40 16 24 15p.
4 ELECTRICA 6 5 0 1 38 22 16 15p.
5 AGI CONSTRUCT 5 5 0 0 16 3 13 15p.
6 MEHTALISTII BUZAU 7 3 1 3 22 20 2 10p.
7 LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA 7 3 1 3 37 39 -2 10p.
8 SPARTANII 6 3 0 3 37 37 0  9p.
9 REAL CRANG BUZAU 7 3 0 4 27 27 0  9p.
10 ARGHIR BUZAU 6 3 0 3 22 28 -6  9p.
11 MANIART & FAN NET RM.SARAT 6 2 2 2 19 23 -4  8p.
12 AMICII BUZAU 6 2 0 4 23 16 7  6p.
13 IFTRONIX 6 2 0 4 32 33 -1  6p.
14 TUNARII BUZAU 7 1 0 6 18 37 -19  3p.
15 COUNTRY BOYS 7 0 0 7 31 70 -39  0p.
16 BADICU FRIENDS 7 0 0 7 14 56 -42  0p.

17.10.2016 - Rezultate si clasament etapa a V-a, Liga 1

AS VICTORIA FORTUNA FRIENDS - ARGHIR BUZAU
                    4-1

 

BADICU FRIENDS - CONDOR REAL FRIENDS BUZAU
                    1-9

 

IFTRONIX - ELECTRICA
                    4-8

 

WMC ROBERT TEAM - MANIART & FAN NET RM.SARAT
                    8-1

 

AMICII BUZAU - TUNARII BUZAU
                   12-1

 

LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA - REAL CRANG BUZAU
                     7-6

 

SPARTANII - COUNTRY BOYS
                    16-4

 

MEHTALISTII BUZAU - AGI CONSTRUCT
                     0-4
 

 

Clasament Liga 1, editia a XII-a, 2016-2017

#EchipaMVEIGMGPGVP
1 AS VICTORIA FORTUNA FRIENDS 7 7 0 0 41 12 29 21p.
2 CONDOR REAL FRIENDS BUZAU 5 5 0 0 35 13 22 15p.
3 AGI CONSTRUCT 5 5 0 0 16 3 13 15p.
4 WMC ROBERT TEAM 6 4 0 2 37 16 21 12p.
5 ELECTRICA 5 4 0 1 28 19 9 12p.
6 MEHTALISTII BUZAU 6 3 1 2 20 17 3 10p.
7 SPARTANII 6 3 0 3 37 37 0  9p.
8 MANIART & FAN NET RM.SARAT 6 2 2 2 19 23 -4 
 8p.
9 LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA 6 2 1 3 23 32 -9  7p.
10 AMICII BUZAU 5 2 0 3 21 13 8  6p.
11 IFTRONIX 6 2 0 4 32 33 -1  6p.
12 REAL CRANG BUZAU 6 2 0 4 24 25 -1  6p.
13 ARGHIR BUZAU 5 2 0 3 19 26 -7  6p.
14 TUNARII BUZAU 6 1 0 5 18 34 -16  3p.
15 COUNTRY BOYS 6 0 0 6 24 56 -32  0p.
16 BADICU FRIENDS 6 0 0 6 11 46 -35  0p.
 

09.10.2016 - Rezultate,marcatori si clasament etapa a IV-a, Liga 1

1.MANIART RM.SARAT - AMICII BUZAU                            0 - 4 ( 0 - 0 )

 

au marcat:Ivan,Manea M,Bratu,Anghelache

 

2.VICTORIA FORTUNA - BADICU FRIENDS                     5 - 1 ( 2 - 1 )

 

au marcat:Balan (2),Leu(2),Tomescu respectiv Ciobanu Ghe

 

3.CONDOR REAL BUZAU - IFTRONIX RM.SARAT              6 - 4 ( 2 - 0 )

 

au marcat:Stan R,Ion G,Lungoci, Bobe,Roman(2) respectiv Iftinoiu V,Tiloiu,Croitoru,Stoica

 

4.MEHTALISTII BUZAU - COUNTRY BOYS                       10 - 4 ( 2 - 3 )

 

au marcat:Lungu (2),Zaplaic C(2),Zaplaic N(2),Ciubuc,Tanase(3) respectiv Ortopelea,Tanase(3)

 

5.REAL CRANG - SPARTANII                                                2 - 4 ( 0 - 2 )

 

au marcat:Bacanu(2), respectiv Dragomir G(3),Oprea

 

6.ELECTRICA BUZAU - WMC ROBERT TEAM                      4 - 6 ( 0 - 3 )

 

au marcat:Minea I(2),Manea,Sofronea respectiv Iacob,Rosioru,Mihalcescu F(2),Poterasu(2)

 

7.AGI CONSTRUCT - ARGHIR                                               3 - 0 ( 0 - 0 )

 

au marcat:Mihaescu(2),Ghita

 

8. LIC TEHN HENRI COANDA BUZAU - TUNARII BUZAU   4 - 3 ( 2 - 0 )

 

au marcat:Ticlea,Geambasu,Glogoviteanu,Suditu, respectiv Ilie,Vlad(2)

 

Clasament Liga 1, editia a XII-a, 2016-2017

 

#EchipaMVEIGMGPGVP
1 AS VICTORIA FORTUNA FRIENDS 5 5 0 0 29 9 20 15p.
2 CONDOR REAL FRIENDS BUZAU 4 4 0 0 26 12 14 12p.
3 AGI CONSTRUCT 4 4 0 0 12 3 9 12p.
4 MEHTALISTII BUZAU 5 3 1 1 20 13 7 10p.
5 WMC ROBERT TEAM 5 3 0 2 29 15 14   9p.
6 ELECTRICA 4 3 0 1 20 15 5   9p.
7 MANIART & FAN NET RM.SARAT 5 2 2 1 18 15 3   8p.
8 IFTRONIX 4 2 0 2 26 17 9   6p.
9 REAL CRANG BUZAU 5 2 0 3 18 18 0   6p.
10 ARGHIR BUZAU 4 2 0 2 18 22 -4   6p.
11 SPARTANII 5 2 0 3 21 33 -12   6p.
12 LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA 5 1 1 3 16 26 -10   4p.
13 AMICII BUZAU 4 1 0 3 9 12 -3   3p.
14 TUNARII BUZAU 5 1 0 4 17 22 -5   3p.
15 COUNTRY BOYS 5 0 0 5 20 40 -20   0p.
16 BADICU FRIENDS 5 0 0 5 10 37 -27   0p.

02.10.2016 - Rezultate,marcatori si clasament etapa a III-a, Liga 1

1.ARGHIR - BADICU                          4 - 2 (0 - 0)

au marcat: Badicu Ghe(2),Grigore D,Luca G respectiv Badicu S(2)

2.REAL CRANG - MEHTALISTII       4 - 0 (2 - 0)

au marcat: Bacanu I(3),Caprarus S

3. SPARTANII - TUNARII                 8 - 5 (4 - 3)

 

au marcat: Oprea P,Dragomir G(2),Bobocel A,Braescu V(4) respectiv Oprea N,Plaiasu M(3),Baciu A

 

4.WMC ROBERT TEAM - CONDOR  3 - 4 (1 - 1)

 

au marcat:Chirica I(2),Iacob A, respectiv Bobe G,Lungoci V,Roman I(2)

 

5.AGI CONSTRUCT - COUNTRY BOYS     3 - 0

 

 

6.LICEUL TEHN. HENRI COANDA - MANIART RM SARAT     5 - 5 (2 - 0)

 

au marcat:Grajdan A(2),Ticlea L,Tudor G,autogol respectiv Neagu A(2),Chivu E,Iftinoiu S, autogol

 

7.VICTORIA FORTUNA - IFTRONIX RM SARAT   - amanat

 

8.AMICII - ELECTRICA                                    2 - 4 (2 - 1)

 

au marcat: Andrei C,Manea M, respectiv Sofronea C(2) si Motoc A(2)

Clasament Liga 1, editia a XII-a, 2016-2017

 

#EchipaMVEIGMGPGVP
1 AS VICTORIA FORTUNA FRIENDS 4 4 0 0 24 8 16 12p.
2 AGI CONSTRUCT 4 4 0 0 12 3 9 12p.
3 CONDOR REAL FRIENDS BUZAU 3 3 0 0 20 8 12  9p.
4 ELECTRICA 3 3 0 0 16 9 7  9p.
5 MANIART & FAN NET RM.SARAT 4 2 2 0 18 11 7  8p.
6 MEHTALISTII BUZAU 4 2 1 1 10 9 1  7p.
7 WMC ROBERT TEAM 4 2 0 2 23 11 12  6p.
8 IFTRONIX 3 2 0 1 22 11 11  6p.
9 REAL CRANG BUZAU 4 2 0 2 16 14 2  6p.
10 ARGHIR BUZAU 4 2 0 2 18 22 -4  6p.
11 TUNARII BUZAU 4 1 0 3 14 18 -4  3p.
12 SPARTANII 4 1 0 3 17 31 -14  3p.
13 LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA 4 0 1 3 12 23 -11  1p.
14 AMICII BUZAU 3 0 0 3 5 12 -5  0p.
15 COUNTRY BOYS 4 0 0 4 16 30 -14  0p.
16 BADICU FRIENDS 4 0 0 4 9 32 -23  0p.

 

28.09.2016 - CRISTI FLITER, 10 meciuri arbitrate in Champions League

Prima ediție a Ligii Campionilor la minifotbal, EMF Champions League 2016, a fost un pas foarte mare în dezvoltarea acestei discipline, nu mai puțin de 68 de echipe aliniindu-se la start. Dintre acestea, opt din România, limita maximă impusă de forul european țării noastre. Primele care au părăsit competiția au fost Imperium EBS Iasi, Tanzmannschaft și Old Boys - ambele din Bucuresti, celelalte cinci echipe reușind să se califice în fazele eliminatorii. In 16-"imi", Golden Boys Bacău a fost învinsă de armele care au făcut-o celebră, loviturile de departajare, pe când Premiersoft Autodriver Iași s-a lovit încă din această fază de echipa care avea să câștige trofeul, Aramis Mad Dogs (Ungaria). Trei formații românești au mers până în semifinale, unde FC Boromir Râmnicu Vâlcea a pierdut cu maghiarii (1-2), iar Juventus Sibiu a trecut de MAV Continental Timisoara (2-1). Bănățenii au obținut o clasare pe podium după 2-0 cu Boromir, apoi jucătorii celor două echipe i-au încurajat împreună sibieni. Juventus a condus în mare parte a meciului, marcând în minutul 12, dar s-a văzut egalată în ultimele secvențe ale jocului, apoi învinsă de loviturile de departajare, unde Aramis Mad Dogs s-a dovedit mai inspirată.
Imperium EBS Iași a fost cu siguranță cea mai norocoasă echipă, câștigând prin tragere la sorți licența de participare la EMF Euro 2017, care va avea loc tot în Maribor.
Cei nouă arbitri FMR prezenți în Maribor - Roxana Glăvan (Râmnicu Vâlcea), Gheorghe Ciule, Nicolae Chiș-Ciure (Zalău), Daniel Mirea, Daniel Dumitriu (București), Adrian Enășescu, Gheorghe Balaj (Caraș Severin) Cristian Fliter (Buzău) și Corneliu Groza (Iași)  au avut prestații foarte bune de-a lungul competiției, doar prezența numărului mare de echipe românești în fazele eliminatorii oprindu-ne să îi vedem pe unii dintre ei în finale.
Arbitrul buzoian Cristi Fliter a arbitrat 10 partide la aceasta editie, dintre care 9 in grupe si un joc in 16-"imi".

" Ma bucur pt Cristi Fliter ca evoutiile si eforturile depuse in ultimii ani i-au fost rasplatite prin acasta participare la prima editie de Champions League.Este in primul rand o recunoastere a valorii sale ca arbitru, dar si a minifotbalului buzoian, care an de an s-a mentinut la cele mai inalte cote.Il felicit inca o data si ii doresc succes in continuare.Sper la anul si la prima participare a unei echipe buzoiene in Champions League." a declarat Cristi Lupu - organizatorul Diviziei de Buzau la minifotbal.

 

Fliter Cristi 1

 

Cristi Fliter incadrat de sefii arbitrajului european la minifotbal, englezii Stuart Winton si Richard Butler

 

Fliter Cristi 2

 

IMG 20160926 WA0005

 

13508975 862221127217647 4257299469576123855 n

25.09.2016 - Rezultate,marcatori si clasament etapa a II-a, Liga 1

Etapa 1                                                                                                

IFTRONIX - ARGHIR BUZAU                                         11 - 2 

                                       
WMC ROBERT TEAM - BADICU FRIENDS                   11 - 1

           
AMICII BUZAU - AS VICTORIA FORTUNA                    1 - 2          

             
LICEUL  HENRI COANDA - CONDOR BUZAU              3 - 10 

          
SPARTANII - ELECTRICA                                                5 - 8 

          
MEHTALISTII BUZAU - MANIART RM.SARAT              1 - 1   

        
AGI CONSTRUCT - TUNARII BUZAU                            4 - 3 

          
COUNTRY BOYS - REAL CRANG                                  7 - 9 

Etapa 2

 

BADICU FRIENDS - IFTRONIX                                     3 - 11

au marcat:Ciobanu Ghe,Chitei C,Badicu S, respectiv Iftinoiu V(2), Tiloiu M,Ghilic A,Croitoru A(3),Moldoveanu M(4)


AS VICTORIA FORTUNA - WMC ROBERT TEAM       6 - 3

au marcat:Pusca C,Bunica R,Vasile N,Balan B,Marcu (2),respectiv Chirica I, Potersau D, Iacob A


CONDOR BUZAU - AMICII BUZAU                               6 - 2

au marcat:BobeG(2), Stan R,Ion G,Roman I,Chiorpec L., respectiv Popescu S, Manea M


ELECTRICA - LICEUL TEHN HENRI COANDA

au marcat:

 

MANIART RM.SARAT - SPARTANII                               6 - 2

au marcat:Cernat A(3), Cernea I, Iftinoiu S,Burlacu L,respectiv Braiescu A, Serbanoiu R


TUNARII BUZAU - MEHTALISTII BUZAU                     1 - 3

au marcat:


ARGHIR BUZAU - COUNTRY BOYS                            12 - 6

au marcat:


REAL CRANG - AGI CONSTRUCT                                0 - 2
a marcat: Mihaescu G(2)

 

 

Clasament Liga 1, editia a XII-a, 2016-2017

#EchipaMVEIGMGPGVP
1 AS VICTORIA FORTUNA FRIENDS 4 4 0 0 24 8 16 12p.
2 AGI CONSTRUCT 3 3 0 0 9 3 6 9p.
3 MANIART & FAN NET RM.SARAT 3 2 1 0 13 6 7 7p.
4 MEHTALISTII BUZAU 3 2 1 0 10 5 5 7p.
5 WMC ROBERT TEAM 3 2 0 1 20 7 13 6p.
6 IFTRONIX 3 2 0 1 22 11 11 6p.
7 CONDOR REAL FRIENDS BUZAU 2 2 0 0 16 5 11 6p.
8 ELECTRICA 1 1 0 0 8 5 3 3p.
9 TUNARII BUZAU 3 1 0 2 9 10 -1 3p.
10 REAL CRANG BUZAU 3 1 0 2 12 14 -2 3p.
11 ARGHIR BUZAU 3 1 0 2 14 20 -6 3p.
12 AMICII BUZAU 2 0 0 2 3 8 -5 0p.
13 LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA 2 0 0 2 5 14 -9 0p.
14 COUNTRY BOYS 3 0 0 3 16 27 -11 0p.
15 SPARTANII 3 0 0 3 9 26 -17 0p.
16 BADICU FRIENDS 3 0 0 3 7 28 -21 0p.

          

20.09.2016 - Rezultate si clasament Liga 1, etapa 1-a

Editia a 12-a reprezinta o borna importanta in minifotbalul buzoian.Dupa ce a obtinut prin echipele si jucatorii care au provenit din campionatul local rezultate impresionante la nivel national(Campioana si vicecampioana nationala prin echipa Cons.Jud, de 3 ori castigatoare a Cupei Romaniei prin echipa Cons.Jud, castigatoare de 2 ori a Supercupei Romaniei tot prin echipa Cons.Jud) si international( campioni europeni cu echipa nationala a Romaniei prin jucatorii Stan Romeo, Milan Marius, Lungu Alin, Ionescu Cezar, Iacob Alin, Pusca Costin si antrenorul Lupu Cristian)DIVIZIA DE BUZAU a mai batut un record greu de atins in viitor: participarea in liga 1 a unui nr record de echipe – 16.Se anunta o editie spectaculoasa, cu multe rezultate imprevizibile si spreram noi, dominata de fair-play.Pentru echipele participante organizatorii pregatesc mai multe surprize , intre care amintim doar una: organizarea mai multor partide demonstrative intre echipa managerilor si foste vedete din fotbalul romanesc.

Trebuie reamintit faptul ca primele doua clasate se vor califica la Turneul Regional(turneu de calificare la turneul final al Campionatului National) care se va desfasura la Buzau.

Dupa prezentarea loturilor pare a fi un grup de echipe care pornesc cu prima sansa la castigarea titlului cu nr.12: AS VICTORIA FORTUNA FRIENDS,WMC ROBERT TEAM, CONDOR REAL FRIENDS BUZAU,AMICII BUZAU,IFTRONIX Rm Sarat,ELECTRICA si AGI CONSTRUCT. De asemeni trebuie salutata prezenta in premiera la aceasta competitie a echipelor MANIART & FAN NET RM SARAT, MEHTALISTII, COUNTRY BOYS, REAL CRANG si TUNARII.

Debutul de campionat nu a produs nici o surpriza, favoritele impunandu-se fara probleme.

Datorita faptului ca acest campionat este cel mai lung ca si desfasurare, organizatorii au programat mai multe meciuri care s-au disputant in avans.Iata toate rezultatele inregistrate pana in acest moment:

ETAPA 1

Iftronix - Arghir                           11 - 2

WMC Robert Team - Badicu           11 - 1

Lic.Tehn Henri Coanda - Condor     3 - 10

Spartanii - Electrica                      5 - 8

ETAPA 2

Maniart Rm Sarat - Spartanii          6 - 2

ETAPA 4

Agi Construct - Arghir                   3 - 0

 

Meciuri care se disputa saptamana aceasta:

Miercuri     ora 19 restanta et.1  AGI CONSTRUCT – TUNARII

Joi              ora 18 avans et.2 BADICU - IFTRONIX

                  ora 19 restanta et.1 REAL CRANG – COUNTRY BOYS

Vineri         ora 20 restanta et.1   MANIART RM SARAT - MEHTALISTII

Sambata     ora 17 ARGHIR – COUNTRY BOYS

                  ora 18 TUNARII - MEHTALISTII

                  ora 19 AMICII - CONDOR

                  ora 20 REAL CRANG – AGI CONSTRUCT

                  ora 21 VICTORIA FORTUNA – WMC ROBERT TEAM

Duminica  ora 18 restanta et.1  AMICII – VICTORIA FORTUNA

 

 

 

 

 

 

 

13.09.2016 - Start in LIGA 1, editia a XII-a, 2016-2017: Program Competitional

Program Competitional Divizia de Buzau - LIGA 1,editia a XII-a, 2016 – 2017

 

Etapa 1                                                                                                       Etapa 2

IFTRONIX - ARGHIR BUZAU                                                              BADICU FRIENDS - IFTRONIX
WMC ROBERT TEAM - BADICU FRIENDS                                     AS VICTORIA FORTUNA - WMC ROBERT
AMICII BUZAU - AS VICTORIA FORTUNA                                   CONDOR BUZAU - AMICII BUZAU
LICEUL  HENRI COANDA - CONDOR BUZAU                                ELECTRICA - LICEUL HENRI COANDA
SPARTANII - ELECTRICA                                                                    MANIART RM.SARAT - SPARTANII
MEHTALISTII BUZAU - MANIART RM.SARAT                           TUNARII BUZAU - MEHTALISTII BUZAU
AGI CONSTRUCT - TUNARII BUZAU                                             ARGHIR BUZAU - COUNTRY BOYS
COUNTRY BOYS - REAL CRANG                                                      REAL CRANG - AGI CONSTRUCT

Etapa 3                                                                                                         Etapa 4

 


BADICU FRIENDS - ARGHIR BUZAU                                                AS VICTORIA FORTUNA - BADICU
IFTRONIX - AS VICTORIA FORTUNA                                               CONDOR  BUZAU - IFTRONIX
WMC ROBERT TEAM - CONDOR REAL  BUZAU                           ELECTRICA - WMC ROBERT TEAM
AMICII BUZAU - ELECTRICA                                                             MANIART RM.SARAT - AMICII BUZAU
LIC HENRI COANDA - MANIART RM.SARAT                               TUNARII BUZAU - LIC HENRI COANDA
SPARTANII - TUNARII BUZAU                                                           COUNTRY BOYS - MEHTALISTII BUZAU
AGI CONSTRUCT - COUNTRY BOYS                                                ARGHIR BUZAU - AGI CONSTRUCT  0-3
MEHTALISTII BUZAU - REAL CRANG                                             REAL CRANG - SPARTANII


Etapa 5                                                                                            Etapa 6

 


AS VICTORIA FORTUNA - ARGHIR BUZAU                             BUZAU - AS VICTORIA FORTUNA
BADICU FRIENDS - CONDOR BUZAU                                         ELECTRICA - BADICU FRIENDS
IFTRONIX - ELECTRICA                                                                  MANIART RM.SARAT - IFTRONIX
WMC ROBERT TEAM - MANIART RM.SARAT                        TUNARII BUZAU - WMC ROBERT TEAM
AMICII BUZAU - TUNARII BUZAU                                             COUNTRY BOYS - LICEUL HENRI COANDA
SPARTANII - COUNTRY BOYS                                                       AGI CONSTRUCT - SPARTANII
MEHTALISTII BUZAU - AGI CONSTRUCT                                ARGHIR BUZAU - MEHTALISTII BUZAU

LICEUL TEHN HENRI COANDA - REAL CRANG                      REAL CRANG - AMICII BUZAU


Etapa 7                                                                                         Etapa 8

 


CONDOR  BUZAU - ARGHIR BUZAU                                           ELECTRICA - CONDOR  BUZAU
AS VICTORIA FORTUNA -  ELECTRICA                                      MANIART RM.SARAT - AS VICTORIA
BADICU FRIENDS - MANIART RM.SARAT                                TUNARII BUZAU - BADICU FRIENDS
IFTRONIX - TUNARII BUZAU                                                         COUNTRY BOYS - WMC ROBERT TEAM
AMICII BUZAU - COUNTRY BOYS                                                AGI CONSTRUCT - AMICII BUZAU
LIC HENRI COANDA - AGI CONSTRUCT                                     MEHTALISTII  - LIC HENRI COANDA
SPARTANII - MEHTALISTII BUZAU                                             ARGHIR BUZAU - SPARTANII

WMC ROBERT TEAM - REAL CRANG                                          REAL CRANG -  IFTRONIX


Etapa 9                                                                                          Etapa 10

 
ARGHIR BUZAU -  ELECTRICA                                                          MANIART RM.SARAT - ELECTRICA
CONDOR  BUZAU - MANIART RM.SARAT                                    TUNARII BUZAU - CONDOR  BUZAU
AS VICTORIA FORTUNA - TUNARII BUZAU                                COUNTRY BOYS - BADICU FRIENDS
IFTRONIX - COUNTRY BOYS                                                              AGI CONSTRUCT - IFTRONIX
WMC ROBERT TEAM - AGI CONSTRUCT                                       MEHTALISTII  - WMC ROBERT TEAM
AMICII BUZAU - MEHTALISTII BUZAU                                         SPARTANII - AMICII BUZAU
LIC  HENRI COANDA - SPARTANII                                                    LIC HENRI COANDA - ARGHIR BUZAU

BADICU FRIENDS - REAL CRANG                                                     REAL CRANG - AS VICTORIA FORTUNA

Etapa 11                                                                                       Etapa 12

 
ARGHIR BUZAU - MANIART RM.SARAT                                      TUNARII BUZAU - MANIART RM.SARAT
 ELECTRICA - TUNARII BUZAU                                                        COUNTRY BOYS - CONDOR  BUZAU
AS VICTORIA FORTUNA - COUNTRY BOYS                                  AGI CONSTRUCT - AS VICTORIA
BADICU FRIENDS - AGI CONSTRUCT                                             MEHTALISTII  - BADICU FRIENDS    6 - 3
IFTRONIX - MEHTALISTII BUZAU                                                   SPARTANII - IFTRONIX
WMC ROBERT TEAM - SPARTANII                                                  LIC HENRI COANDA - WMC R TEAM
AMICII BUZAU - LIC HENRI COANDA                                           AMICII BUZAU - ARGHIR BUZAU

CONDOR REAL  BUZAU  - REAL CRANG                                        REAL CRANG - ELECTRICA

Etapa 13                                                                                        Etapa 14


ARGHIR BUZAU - TUNARII BUZAU                                           COUNTRY BOYS - MANIART           3 - 6
 ELECTRICA - COUNTRY BOYS                                                     AGI CONSTRUCT - ELECTRICA
CONDOR REAL  BUZAU - AGI CONSTRUCT                             MEHTALISTII BUZAU - CONDOR BUZAU
AS VICTORIA FORTUNA - MEHTALISTII BUZAU                   SPARTANII - AS VICTORIA             2 - 12
BADICU FRIENDS - SPARTANII                                                    LICEUL HENRI COANDA - BADICU FRIENDS
IFTRONIX - LICEUL TEHN HENRI COANDA                             AMICII BUZAU - IFTRONIX
WMC ROBERT TEAM - AMICII BUZAU                                     WMC ROBERT TEAM - ARGHIR BUZAU

MANIART RM.SARAT  - REAL CRANG                                      REAL CRANG - TUNARII BUZAU

Etapa 15


TUNARII BUZAU - COUNTRY BOYS
MANIART RM.SARAT - AGI CONSTRUCT
ELECTRICA - MEHTALISTII BUZAU
CONDOR REAL FRIENDS BUZAU - SPARTANII
AS VICTORIA FORTUNA - LICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA
BADICU FRIENDS - AMICII BUZAU
IFTRONIX - WMC ROBERT TEAM                  0 - 6

ARGHIR BUZAU- REAL CRANG

SUSTINEM

viitorul

Parteneri

  • arena
  • arena
  • arena
  • arena
  • arena
  • arena
  • arena
  • arena